




قیمت پک یکبار مصرف + خرید باور نکردنی
پک یکبار مصرف یک راه عالی برای داشتن همه ی ویژگی هایی که نیاز دارید برای یک فعالیت خاص است. این پک ها معمولا شامل همه ی مواد و لوازمی که برای یک فعالیت و یا مسافرت لازم است، از جمله کیسه های زباله، صابون، دستمال، وسایل نظافتی و هر چیز دیگری که ممکن است به آن نیاز داشته باشید. یکی از ویژگی های بارز پک یکبار مصرف این است که همه ی مواد لازم شما در یک جا طبقه بندی شده اند. با داشتن یک پک یکبار مصرف شما نیازی به جستجو یا خرید جداگانه از لوازم و وسایل ندارید. برای خرید محصول با کارشناسان ما تماس بگیرید. برای خرید محصول با کارشناسان ما تماس بگیرید .
قیمت:
از ۴۰۰.۰۰۰ تا ۸۰۰.۰۰۰ تومان
اندازه:
۵۰ تا ۱۰۰ عدد
بسته بندی:
نایلونی
تحویل:
محل مشتری
پرداخت:
نقدی
شرایط سفارش | قیمت (تومان) |
---|---|
پک میوه | ۴۰۰.۰۰۰ |
یک یکبار مصرف | ۸۰۰.۰۰۰ |